menu1
شرکت "ارتباطات کنترل فراگستر" از سال ١٣٨١ فعالیت خود را در بحث مدیریت ناوگان آغاز کرده و تاکنون بیش از ٢٤٠٠٠ ناوگان حمل و نقل جاده‌ای داخلی و بین‌المللی را تحت پوشش سیستم خود قرار داده است.
راهکار جامع این شرکت، تحت عنوان "سیستم جامع ردیابی آنلاین فراگستر (ایران‌ترکینگ-Irantracking)"، دربرگیرنده تمامی وجوه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است که برای پیاده‌سازی و راهبری مدیریت ناوگان مورد نیاز است. در این سیستم، موقعیت هر یک از ناوگان شرکت‌های عضو پس از نصب سخت‌افزارهای لازم، از طریق ماهواره‌های مکان‌یابی پی‌درپی شناسایی شده و مشخصات آن با استفاده از بستر مخابراتی به مرکز داده‌‌های "سیستم جامع ردیابی آنلاین فراگستر" منتقل می‌گردد.

هر یک از شرکت‌های عضو نیز می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت www.irantracking.com، محیط مشاهده "سیستم جامع ردیابی آنلاین فراگستر (Irantracking)"، بر اساس سطوح دسترسی تعریف شده نسبت به مشاهده اطلاعات لحظه‌ای ناوگان خود اقدام نمایند.

این اطلاعات به دو صورت "نمایش بر نقشه" و "جداول حاوی نشانی‌های متنی" قابل رویت‌اند. علاوه بر این، اخذ انواع گزارش‌ها در دوره‌های متفاوت زمانی این امکان را در اختیار شرکت عضو قرار خواهد داد تا نسبت به بررسی و تحلیل اطلاعات دوره‌ای ناوگان خود و عملکرد رانندگان آن اقدام نماید.
graph
حوزه فعالیت شرکت "ارتباطات کنترل فراگستر" شامل موارد زیر است:
 • حمل و نقل جاده‌ای بین‌المللی
  با امکان ارائه راهکارهای مدیریت ناوگان حمل و نقلی در سطح بین‌المللی و تمامی نقاط مسیر حرکت ناوگان
 • حمل و نقل جاده‌ای داخل کشور
  با امکان ارائه راهکارهای مدیریت ناوگان حمل و نقلی در تمامی مسیرهای جاده‌ای داخل کشور
 • توزیع و پخش درون‌شهری
  با امکان ارائه راهکارهای مدیریت نظارت بر سیستم‌‌های توزیع درون‌‌شهری (تمامی شهرهای کشور)
 • ردیابی افراد
  با امکان ارائه راهکارهای مدیریت نظارت بر ویزیتورهای سیستم‌های توزیع / ارائه راهکارهای مراقبتی نوین از کودکان و کهنسالان
 • حمل و نقل عمومی درون‌شهری
  با امکان ارائه راهکار مدیریت نظارت بر ناوگان اتوبوسرانی، ردیابی، تعیین زمان سفر و تخمین زمان ورود به ایستگاه هر اتوبوس،‌ مدیریت توزیع و توازن ناوگان در بین خطوط، مدیریت اعزام، ثبت تخلفات و … (طراحی و پیاده‌سازی شده در شرکت واحد اتوبوسرانی تهران بزرگ با بیش از ٢٥٠ خط و ٧٠٠٠ اتوبوس)
 • فعالیت‌های امداد خودرویی
  با امکان ارائه راهکارهای مدیریت و راهبری کلیه عملیات و امور مرتبط با فعالیت‌های شرکت ‌های امداد خودرویی اعم از برون‌شهری و درون‌شهری
 • ناوگان راهداری و حمل‌ونقل جاده ای
  با امکان ارائه راهکارهای مدیریت نظارت بر کلیه ناوگان راهداری اعم از ماشین آلات سبک و سنگین در سراسر کشور و بررسی نحوه عملکرد آنها به صورت یکپارچه

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید
GooglePlay CafeBazaar PWA
GooglePlay. CafeBazaar. PWA.