menu1
نفـــربین
سیستم جامع ردیابی آنلاین افراد - Personal Online Tracking
Icons
سیستم جامع ردیابی آنلاین افراد که به عنوان محصول "نفربین" نامگذاری شده است، وظیفه ردیابی آنلاین افراد، اعم از سواره یا پیاده را درسطح کشور بر عهده دارد.
مخاطبین اصلی محصول نفربین، شرکت‌ها و موسساتی هستند که دارای پرسنل سیار بوده و اطلاع از موقعیت جغرافیایی آنها به صورت لحظه‌ای، برای مدیران مرتبط حائز اهمیت است. کسب اطلاع از موقعیت مکانی فرزندان و کهنسالان خانواده، نیز بخشی از اهداف ردیابی آنلاین افراد خواهد بود.
سخت‌افزار استفاده شده در سیستم جامع ردیابی آنلاین افراد، یک دستگاه جی‌پی‌اس (GPS) قابل حمل بوده که ابعاد کوچک آن، امکان قرارگیری در کیف یا جیب استفاده کننده را فراهم می‌آورد.
در سیستم جامع ردیابی آنلاین افراد، داده‌های استفاده کننده شامل: “موقعیت جغرافیایی در سراسر کشور” و “سرعت و جهت حرکت”، به صورت آنلاین و به همراه تاریخ و زمـان وقوع آن به منظور انجام پردازش‌های نهایی در فواصل زمانی مشخص به مرکز داده‌های "سیستم جامع ردیابی آنلاین فراگستر (ایران‌ترکینگ - Irantracking)” ارسال می‌گردد.
کارآمدترین،‌ سریع‌ترین و به‌صرفه‌ترین محیط برای انتقال داده‌های ردیابی به صورت آنلاین در محدوده داخل کشور، بستر مخابراتی شبکه تلفن همراه است. از این رو در این راهکار، انتقال اطلاعات به مرکز داده‌های “سیستم جامع ردیابی آنلاین فراگستر (ایران‌ترکینگ)” بر بستر شبکه تلفن همراه و با استفاده از خدمات افزوده این شبکه صورت می‌پذیرد.
داده‌های “استفاده‌کنندگان” که توسط سخت‌افزار جی‌پی‌اس (GPS) به "مرکز ‌داده‌های" سیستم ارسال گردیده، در این مرکز پردازش شده و به صورت اطلاعات و گزارش‌های موقعیت، ردیابی و مسیر، از طریق محیط نمایش www.irantracking.com در اختیار مخاطبین قرار خواهد گرفت.

نمونه‌ای از اطلاعات قابل ارائه در محیط مشاهده ایران‌ترکینگ:
  • مشاهده اطلاعات استفاده‌کننده شامل نام، موقعیت جغرافیایی، سرعت، جهت حرکت و ردیابی آن در تاریخ و بازه زمانی دلخواه در قالب متنی و بر روی نقشه
  • دریافت گزارش‌های ردیابی، سفر، توقف
  • مشاهده اطلاعات ورود و خروج به /از محدوده‌های اختصاصی تعریف شده
  • اطلاع از زمان ورود و خروج به/از محدوده‌های اختصاصی و موقعیت‌های مهم جغرافیایی از طریق دریافت پیامک و پست‌الکترونیک
  • تغییر فواصل زمانی ارسال اطلاعات موقعیت، از راه دور توسط سیستم جامع ردیابی آنلاین فراگستر (ایران‌ترکینگ)
  • اطلاع‌رسانی از آخرین موقعیت مرسولات نزد پرسنل سیار، با اختصاص شماره ردیابی محموله
Screenshot Screenshot Screenshot Screenshot
GooglePlay CafeBazaar PWA
GooglePlay. CafeBazaar. PWA.